website statistics
GROM

Воскресение Христово- Велигден

Велигден, или празникот на Христовото воскресение е најголемиот христијански празник. Тоа е празник на победатата над смртта.

Повеќе →


Kvatro
Kvatro
Црвен Крст5°C

Влажност: 93%

Притисок: 1014mb


  1. пон. 21 апр 8°C / 19°C
  2. вто. 22 апр 11°C / 23°C
  3. сре. 23 апр 9°C / 20°C
  4. чет. 24 апр 12°C / 21°C

И ова е Куманово